Residenza Romana Zucchelli

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    Om van uw vakantie in Rome te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Residenza Romana Zucchelli appartement, gelegen op circa 1 km van de Galleria Borghese en op 25 minuten loopafstand van het Forum Romanum. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zaken of vrije tijd.

    Het appartement van 70 m² is in de Via del Corso wijk van de stad, in de buurt van de Trevifontein gesitueerd. De Fontein van de Vier Stromen ligt op 20 minuten loopafstand van dit 2-badkamer appartement.

    De units hebben uitzicht op de tuin. Voor uw comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger, kamerjassen en badlakens in de badkamer.

    Bij Residenza Romana Zucchelli appartementen kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte. De bushalte Tritone/Barberini, op 100 meter hier vandaan, en het metrostation Barberini, afstand ervandaan, zorgen ervoor dat Residenza Romana Zucchelli appartement een uitstekende uitvalsbasis is om de stad te verkennen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer9679,IT058091C2WYRHPB6K
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Residenza Romana Zucchelli

    De units hebben uitzicht op de tuin. Voor uw comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger, kamerjassen en badlakens in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Residenza Romana Zucchelli Kamer foto Residenza Romana Zucchelli Wastafels foto Residenza Romana Zucchelli Buitenkant foto Residenza Romana Zucchelli Kamer foto Residenza Romana Zucchelli Gangen foto Residenza Romana Zucchelli Bedden foto Residenza Romana Zucchelli Badkamer foto Residenza Romana Zucchelli Interieur foto Residenza Romana Zucchelli Macro Details foto Residenza Romana Zucchelli Badkamer foto
    Appartement

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Residenza Romana Zucchelli Kamer foto Residenza Romana Zucchelli Faciliteiten foto Residenza Romana Zucchelli Bedden foto Residenza Romana Zucchelli Bedden foto Residenza Romana Zucchelli Buitenkant foto Residenza Romana Zucchelli Kamer foto Residenza Romana Zucchelli Kamer foto Residenza Romana Zucchelli Gangen foto Residenza Romana Zucchelli Keuken foto Residenza Romana Zucchelli Badkamer foto
    Appartement

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Residenza Romana Zucchelli

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Rome Ciampino
    15.9 km

    Treinstations (1)

    Trevifontein
    500 m

    Bezienswaardigheden (11)

    Spaanse Trappen
    450 m
    Via del Corso
    650 m
    Teatro dell'Opera di Roma
    850 m
    Pantheon
    950 m
    Forum Romanum
    1.2 km
    Piazza del Popolo
    1.2 km
    Campo de Fiori area
    1.4 km
    Engelenburcht
    1.7 km
    Vaticaanstad
    2.5 km
    Piazza Navona
    3.5 km
    Stadio Olmpico
    3.6 km

    Gastbeoordelingen van Residenza Romana Zucchelli

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Residenza Romana Zucchelli appartement?
      De grootte van Residenza Romana Zucchelli appartement is 70 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Residenza Romana Zucchelli